tel NOK 815 014 069 lub 785182734
nok@naleczow.pl
tel KINO 661 811 555
kinocisy@op.pl

 

Nałęczowski Ośrodek Kultury

NOK NałęczówWolna Grupa Artystyczna - "Sztuka łączy"

 

 Uczestnicy:

Jan Stępień
Od wielu lat związany z Nałęczowem. Pisarz, poeta, rzeźbiarz, rysownik oraz autor sztuk teatralnych. Jednym słowem- człowiek renesansu. Jego rysunki i rzeźby są wynikiem fascynacji otaczającą go naturą, której jest wyjątkowym miłośnikiem. Swoje prace prezentował na wystawach w wielu miastach Polski i za granicą.
 
Katarzyna Kalinowska
Od kilku lat z przyjemnością mieszka w Nałęczowie, dla którego porzuciła Lublin. Jest absolwentką Lubelskiej Szkoły Sztuki i Projektowania, prowadzi warsztaty artystyczne w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Jastkowie.
W swoim wielowątkowym malarstwie lubi eksperymentować z różnymi technikami mieszanymi, tworząc rozmaite połączenia. Często w oparciu o konkretny temat tworzy nowe, odmienne formy o różnorodnej palecie barw.
 
Hanna Król
Malarstwo - pasja i sposób na życie miało swój początek w Kazimierzu Dolnym, gdzie mieszkała w latach 90-tych. Od 20 lat związana z Nałęczowem. Uprawia wszystkie techniki. Najchętniej maluje portrety - suchym pastelem, kwiaty oraz martwe natury akwarelą i techniką olejną.
 
Zuzanna Wojczakowska
Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Nałęczowie. Obecnie jest studentką trzeciego roku Wydziału Malarstwa na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Jest na etapie poszukiwań swojej drogi twórczej.
 
Beata Raczyńska
Od urodzenia związana z Nałęczowem. Absolwentka Liceum Plastycznego  w  Nałęczowie. W swojej twórczości eksperymentuje z różnymi stylami i technikami artystycznymi. W jej dorobku znajdują: wizerunki aniołów - stanowiące wiodący temat prac, ikony, kwiaty, pejzaże, abstrakcje - od lekkiej akwareli na papierze po oleje z fakturami na płótnie.

Foto: NOK

Wyszukiwarka