tel NOK 815 014 069 lub 785182734
nok@naleczow.pl
tel KINO 661 811 555
kinocisy@op.pl

 

Nałęczowski Ośrodek Kultury

NOK NałęczówCykl szkoleń stacjonarnych i online, webinariów, zakup profesjonalnego sprzętu oraz udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami to główne cele projektu jaki realizuje Nałęczowski Ośrodek Kultury ze środków pozyskanych z programu „Konwersja Cyfrowa Domów Kultury”, którego operatorem jest Narodowe Centrum Kultury.

Projekt polega na zakupie specjalistycznego sprzętu zdjęciowego wraz z wyposażeniem do Nałęczowskiego Studia Streamingowego NałTV, mieszczącego się w NOK, przeszkoleniu pracowników i wolontariuszy z obsługi sprzętu oraz nabyciu kompetencji z profesjonalnej produkcji wideo i realizacji widowisk online. Zakup specjalistycznego sprzętu i wyposażenia oraz nabycie umiejętności posługiwania się nim jest niezbędne do dalszego rozwoju NOK, utrzymania stałego kontaktu z publicznością i uczestnikami działań edukacyjno-animacyjnych. Dzięki realizacji projektu możliwe będzie: przygotowywanie ścieżek edukacji kulturalnej, kursów, warsztatów i szkoleń on-line, nagrywania i obróbki materiałów reporterskich, przygotowywanie i emisja informacji dotyczących podejmowanych działań, realizowanie transmisji/relacji na żywo z wydarzeń kulturalnych, prezentowanie materiałów filmowych tj: audycje, wywiady, relacje z imprez, koncertów i festiwali, przygotowania autorskich reportaży.

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Wartość projektu: 89032,00 zł
Dofinansowanie (środki z sektora finansów publicznych pozostające w dyspozycji NCK) - 87000,00 zł. co stanowi 97,72 % całości zadania
Wkład własny (środki NOK) - 2032,00 zł. co stanowi 2,28% całości zadania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka