tel NOK 815 014 069
nok@naleczow.pl
tel KINO 661 811 555
kinocisy@op.pl

Nałęczowski Ośrodek Kultury

NOK NałęczówInformujemy, iż w związku z sytuacją epidemiczną i zakwalifikowaniem powiatu puławskiego do strefy czerwonej, nie odbędą się planowane na najbliższą niedzielę wydarzenia: Jarmark Rękodzieła, a także warsztaty bębniarskie dla dzieci.

NOK NałęczówW związku w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa, prosimy o zapoznanie się z "PROCEDURĄ FUNKCJONOWANIA NAŁĘCZOWSKIEGO OŚRODKA KULTURY" oraz "PROCEDURĄ ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA W KINIE CISY przy Nałęczowskim Ośrodku Kultury".

NOK NałęczówSzanowni Państwo,
w związku z nowymi wytycznymi i obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa uprzejmie informujemy, że repertuar NOK oraz Kina Cisy, na ten moment nie ulega zmianie.

Przedstawiamy Państwu stronę Ocalić od zapomnienia

https://szufladapamieci.pl/

Zaczęliśmy utrwalać personalne historie związane z Nałęczowem i okolicami. Świadectwa wielu osób są pełne emocji, trudnych i pięknych przeżyć. Opowiadają ludzie pełni pasji, świadkowie historii. Te dzieje są fascynujące, niezwykłe i zwykłe. Z ich światem warto się spotkać, ponieważ pamięć jest przestrzenią wartości utrwalanych dla następnych pokoleń.

To dopiero początek ocalania od zapomnienia tego pięknego świata. Formuła strony jest otwarta. Zapraszamy wszystkich chętnych do współtworzenia naszej wspomnieniowej witryny!

 

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Nałęczów w ramach Rocznego Programu Współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na 2020 r.

NOK NałęczówNałęczowski Ośrodek Kultury zaprasza na spotkania Koła Fotograficznego. Zapisy w środę 16 września 2020, w pracowni fotografii w Nałęczowskim Ośrodku Kultury.