tel NOK 815 014 069
nok@naleczow.pl
tel KINO 661 811 555
kinocisy@op.pl

Nałęczowski Ośrodek Kultury

NOK NałęczówPrzejrzyj na oczy! - jubileuszowa zbiórki WOŚP w Nałęczowie. Z radością informujemy, że Nałęczowski Ośrodek Kultury kolejny raz otrzymał zgodę na utworzenie Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

PA PA PA - czyli Orkiestry Dęte. Jest w orkiestrach dętych jakaś siła śpiewała przed laty Halina Kunicka, i to jest prawda. Tradycją pierwszej dekady Września, jest odbywający się w Puławach X Międzynarodowy Festiwal Orkiestr Dętych.

Dnia 16 września 2021 na scenie plenerowe NOK Nałęczów odbyła się kolejna edycja Narodowego Czytania. W tym roku czytaliśmy dramat pt. "Moralność pani Dulskiej".  Trzyaktowa sztuka autorstwa Gabrieli Zapolskiej została wystawiona po raz pierwszy w 1906 r.

12 września  scena  Nałęczowskiego Ośrodka Kultury gościła LUBELSKĄ FEDERACJĘ BARDÓW w składzie: Katarzyna Kowanek, Jan Kondrak, Marek Andrzejewski ,Piotr Selim. Artyści wykonali piosenki Leonarda  Cohena, Boba Dylana, Edwarda Stachury oraz kompozycje własne. 

Fotoreportaż ze spektaklu GDY PRZYJDZIE DZIEŃ Krakowskiego Teatru Ludowego w ramach projektu TEATR POLSKA 2021 promującego po raz trzynasty sztukę teatralną w ośrodkach mający ograniczony dostęp do sztuki teatralnej. Spektakl w reżyserii Małgorzaty Bogajewskiej.