tel NOK 815 014 069 lub 785182734
nok@naleczow.pl
tel KINO 661 811 555
kinocisy@op.pl

 

Nałęczowski Ośrodek Kultury

NOK NałęczówPandemia zatrzymała wszystkie kina w Polsce i nie tylko, pozbawiając również nas możliwości emitowania na ekranie kina Cisy retransmisji wydarzeń artystycznych choćby z Metropolitan Opera w Nowym Yorku.

Jednakże artyści chcą się z nami spotkać za pośrednictwem dostępnych mediów.

W najbliższą sobotę, 25 kwietnia, o godzinie 19:00 czasu polskiego, widzowie całego świata obejrzą na żywo i za darmo „Operową galę z domów gwiazd Met”. Wystąpi w niej, za pośrednictwem Internetu, ponad 40 największych śpiewaków świata, których na co dzień można podziwiać na nowojorskiej scenie i podczas transmisji do kin z cyklu
„The Met: Live in HD”

„To niezwykły gest ze strony Met i tych wielkich artystów w stronę fanów transmisji do kin” – mówi Bartłomiej Majchrzak z nazywowkinach.pl „Nie możemy się spotykać teraz przed wielkim ekranem, ale spotkamy się wirtualnie z czterdziestką operowych gigantów, w tym z Aleksandrą Kurzak i Piotrem Beczałą, którzy zaproszą nas do swoich domów i zaśpiewają dla nas darmo. Winni im jesteśmy wielki ukłon. A już 10 października spotkamy się ponownie w kinach – na transmisji »Aïdy« Verdiego, w której w partii Radamèsa zadebiutuje Piotr Beczała.

Koncert będzie można obejrzeć darmo na stronie www.metopera.org.

Zwiastun wideo

NOK Nałęczów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fotosy

Wyszukiwarka