tel NOK 815 014 069 lub 785182734
nok@naleczow.pl
tel KINO 661 811 555
kinocisy@op.pl

 

Nałęczowski Ośrodek Kultury

NOK Nałęczów6 grudnia do Nałęczowskiego Ośrodka Kultury zawitał Mikołaj. Było gwarnie, wesoło i kolorowo. To wszystko za sprawą przedstawienia teatralnego „Pchła Szachrajka” w wykonaniu artystów scen lubelskich.

Wszystkich przybyłych na spektakl widzów witał Mikołaj wraz ze śnieżynkami i Panią Mikołajową, rozdając dzieciom świąteczne czapki i słodycze. Po zakończeniu przedstawienia Mikołaj wraz z dziećmi uroczyście zapalił choinę na placu przed NOK, rozdawał smakowite lizaki oraz z każdym chętnym robił pamiątkowe zdjęcie.
Po raz pierwszy dzieci z całej gminy przygotowały kartki z życzeniami świątecznymi dla Mikołaja które zostawiały w NOK. Na kartkach znalazły się gorące życzenia zdrowia, miłości, przyjaźń. Mikołaj wybrał najpiękniejsze kartki z życzeniami i w dniu 9 grudnia wraz ze śnieżynką odwiedził dzieci w Nałęczowie, Czesławicach, Drzewcach, Bochotnicy, Strzelcach, Cynkowie wręczając im prezenty. Zaskoczenie i wielką radość zobaczył na twarzach dzieci Mikołaj pojawiając się w ich domu.

 

Wyszukiwarka