tel NOK 815 014 069 lub 785182734
nok@naleczow.pl
tel KINO 661 811 555
kinocisy@op.pl

 

Nałęczowski Ośrodek Kultury

Wtorki i czwartki, sala klubowa:

16:15 - 17:00
  grupa 4-6 lat /80 zł za miesiąc
17:00 - 17:45  grupa 7-9 lat / 80 zł za miesiąc
17:45 - 18:45  grupa od 10 lat / 90 zł za miesiąc
19:00 - 20:00  ZUMBA FITNES dorosłych i młodzież / cena za zajęcia zależy od ilości uczestników

Instruktor: Milena Murat-Malec

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia z tańca nowoczesnego do zespołu ISKRA i ISKIERKA, który na co dzień trenuje w Nałęczowskim Ośrodku Kultury przy ul. Lipowej.

Taniec nowoczesny to wybuchowa mieszanka różnych stylów tanecznych. Na pełnych energii zajęciach tancerze będą mieli okazję poznać elementy takich tańców jak: hip hop, disco dance, freestyle, elementy tańca klasycznego i towarzyskiego oraz poprawią swoją sprawność fizyczną dzięki układom zumby.

Zajęcia z tańca nowoczesnego dają możliwość wszechstronnego rozwoju. Kształtują poczucie rytmu, pozwalają lepiej poczuć możliwości swojego ciała, poprawiają koordynację.
Oferujemy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, stwarzając naszym młodym tancerzom możliwość ciągłego rozwoju tanecznego i rozwijania swojej pasji bez względu na wiek i doświadczenie taneczne. Celem naszych zajęć jest zainteresowanie uczestników różnorodnymi technikami i pokazanie ich odmian. W choreografiach tworzonych do najpopularniejszych utworów muzyki każdy znajdzie coś dla siebie.
W okresie wiosenno-letnim zespół bierze udział w różnego rodzaju turniejach tanecznych między innymi  w Łęcznej, Puławach, Jastkowie czy Nałęczowie.

Instruktorem jest pani Milena Murat-Malec - Od dziecka jej wielką pasją jest taniec. Na sali tanecznej swoje pierwsze kroki postawiła mając 9 lat . Obecnie dyplomowany instruktor tańca sportowego oraz zumby. Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie gdzie ukończyła studia licencjackie na kierunku pedagogika- animator i menedżer kultury: specjalność taniec. Tytuł magistra zdobyła w Wyższej Szkole im. Janusza Korczaka w Warszawie na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z logopedią. Z dziećmi oraz młodzieżą pracuje od 2008 roku na stanowisku instruktora tańca w przedszkolach, szkołach podstawowych oraz gimnazjach, domach kultury czy szkołach tańca w Lublinie i Łęcznej. Od 2014 roku związana Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury gdzie początkowo prowadziła zajęcia zumby dla dorosłych, a potem powstał zespół ISKRA. Jak sama mówi zaprasza na swoje zajęcia dzieci, młodzież oraz dorosłych by móc dzielić się z innymi swoją pasją, wiedzą, radością i dobrą energią jaka pochodzi z tańca.

Wyszukiwarka