tel NOK 815 014 069 lub 785182734
nok@naleczow.pl
tel KINO 661 811 555
kinocisy@op.pl

 

Nałęczowski Ośrodek Kultury

Jesteś rękodzielnikiem lub rękodzielniczką? Tworzysz produkty handmade i działasz w Nałęczowie lub okolicach? Chcesz lepiej promować swoją twórczość? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę z rękodziełem i chcesz zbudować własną markę?

Zapraszamy na cykl darmowych profesjonalnych warsztatów z fotografii produktowej, projektowania graficznego i marketingu. Wszystkie zajęcia będą miały charakter praktyczny, dopasowany do indywidualnego charakteru twórczości uczestników i uczestniczek.
 
 
 
Więcej informacji: Michalina Broda, tel. 576 897 646
 
Brak wolnych miejsc. 
___________________________________________
 
Na warsztatach z fotografii produktowej uczestnicy poznają podstawy komponowania, kadrowania i właściwego oświetlania przedmiotów. Nauczą się także podstaw obróbki graficznej zdjęć. W trakcie zajęć powstaną atrakcyjne fotografie wyrobów, idealne do wykorzystania w mediach społecznościowych!
 
Podczas warsztatów projektowania graficznego uczestnicy zaprojektują lub unowocześnią swój logotypy i stworzą grafiki do mediów społecznościowych. Rękodzielnicy zyskają spójną identyfikację wizualną marki. Powstałe na zajęciach projekty wizytówek i stempli (do znakowania opakowań lub metek) zostaną zrealizowane i każdy z uczestników otrzyma je na własność!
 
Na warsztatach marketingowych uczestnicy poznają możliwości jakie dają media społecznościowe, nauczą się tworzyć atrakcyjne i angażujące odbiorów treści oraz budować społeczność wokół swojej marki. W czasie warsztatów stworzą też własne plany marketingowy. Po miesiącu indywidualnie skonsultują jego realizację z instruktorką.
 
Prowadzące:

Paulina Skipirzepa-Kamińska - kierowniczka Działu Komunikacji i Marketingu w Warsztatach Kultury w Lublinie, autorka strategii promocyjnych Jarmarku Jagiellońskiego, Nocy Kultury czy Carnavalu Sztukmistrzów.
 
Agnieszka Zagraba - graficzka, studentka wzornictwa przemysłowego na ASP w Krakowie oraz digital art na Uniwersytecie Sztuki Stosowanej w Wiedniu
___________________________________
 
Terminy:
24 sierpnia (wtorek) , godz. 17:00 - 20:00 - fotografia produktowa
25 sierpnia (środa) , godz. 17:00 - 20:00 - fotografia produktowa
26 sierpnia (czwartek) , godz. 17:00 - 20:00 - projektowanie graficzne
27 sierpnia (piątek) , godz. 17:00 - 20:00 - projektowanie graficzne
28 sierpnia (sobota) 10:00 - 15:00 - marketing
28 sierpnia (sobota) 16:00 - 19:00 - projektowanie graficzne
 
Projekt realizuje grupa nieformalna "Kreatywny Nałęczów".
 
Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Operatorem projektu jest Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej oraz Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych. 

Wyszukiwarka