tel NOK 815 014 069 lub 785182734
nok@naleczow.pl
tel KINO 661 811 555
kinocisy@op.pl

 

Nałęczowski Ośrodek Kultury

NOK NałęczówProtokół z Gminnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek Nałęczów 2021 (edycja online)


PROTOKÓŁ JURY DO POBRANIA FORMAT PDF

W dniu 28 stycznia 2021 r. komisja oceniająca wykonawców, którzy zgłosili się do udziału w Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek i nadesłali swoje nagrania do Nałęczowskiego Ośrodka Kultury, wyłoniła zwycięzców tegorocznej edycji przeglądu. Jury biorąc pod uwagę kryteria oceny tj: dobór utworu, poprawność wykonania, jakość nagrania oraz prezencję wykonawcy i tło nagrania, a także respektując wszystkie regulaminowe warunki udziału w przeglądzie postanowiła przyznać pierwsze i drugie miejsca oraz po dwa wyróżnienia w każdej kategorii wiekowej.

Jury oceniła 12 nagrań dzieci z terenu gminy Nałęczów, jednocześnie przestrzegając zapisów Regulaminu odrzuciła 6 kolejnych zgłoszeń, które napłynęły do NOK z Moszny, Lublina, Lidzbarka, Poznania i Szczecina. Jest nam niezmiernie miło, że nasz przegląd spotkał się z tak szerokim zainteresowaniem.
Komisja postanowiła także zaprezentować internetowej publiczności, a więc na stronach NOK nagranie „zespołu rodzinnego” ze Szczecina, ze względu na ogromną wartość przekazu jaką niesie rodzinne kolędowanie, łączące różne pokolenia. Niech ta forma nagrody będzie podziękowaniem za nadesłane nagranie.

Koncert nagrodzonych solistów (za wyjątkiem wyróżnień) opublikowany zostanie na stronach NOK w dniu 31 stycznia br. Serdecznie zapraszamy do wspólnego oglądania. O możliwości odbioru dyplomów i statuetek poinformujemy laureatów indywidualnie.
Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom, ich rodzinom i nauczycielom za zaangażowanie w przygotowanie nagrania i udział w przeglądzie. Obyśmy w kolejnej edycji mogli spotkać się na żywo.

Organizatorzy

 

Wyszukiwarka