tel NOK 815 014 069 lub 785182734
nok@naleczow.pl
tel KINO 661 811 555
kinocisy@op.pl

 

Nałęczowski Ośrodek Kultury

NOK Nałęczów

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Nałęczów do bożonarodzeniowego zaaranżowania swoich balkonów, okien, parapetów czy posesji. Możecie stworzyć kolorowy witraż, szopkę albo zmienić płot w stado barwnych Mikołajów! Zdajemy się na Waszą pomysłowość i wyobraźnię! Stwórzcie dekoracje rodzinnie, z nieoczywistych materiałów. Czekamy na szalone, kreatywne i przede wszystkim własnoręcznie wykonane realizacje! Nie zależy nam na dekoracjach, w których dominują ozdoby bożonarodzeniowe kupione w sklepie. 

 

UWAGA! Nabór zgłoszeń przedłużony do 10 stycznia! 


Jak wziąć udział? 

Do 20 grudnia 2020 r. do godz. 24:00 zgłoście swoje świąteczne instalacje za pomocą formularza: https://forms.gle/pqYm81rWsPrJQDie9. W formularzu nie trzeba dołączać zdjęć gotowych dzieł. 


Rozstrzygnięcie konkursu i nagrody

21 grudnia 2020 r.  jury odwiedzi i oceni zgłoszone do udziału w konkursie instalacje. Jury oceni kreatywność, oryginalność i samodzielność wykonania oraz związek z rodzimymi tradycjami bożonarodzeniowymi prac konkursowych. Wyniki zostaną opublikowane 22 grudnia o godz. 12:00 na stronie Nałęczowskiego Ośrodka Kultury oraz na stronie wydarzenia na Facebooku. W konkursie zostaną przyznane trzy równorzędne nagrody główne oraz cztery wyróżnienia. Każda z nagród głównych składa się z bonu o wartości 200 zł na rodzinną kolację z dostawą do domu przygotowaną przez nałęczowską restaurację i pizzerię „Na Prowincji” oraz gry imprezowej „Ojczysty”. Wyróżnienia zostaną nagrodzone familijnymi grami imprezowymi.


Spacer tropem bożonarodzeniowych instalacj

Nasza komisja profesjonalnie sfotografuje dzieła zgłoszone do konkursu. Instalacje naniesiemy na interaktywną mapę i zaprosimy mieszkańców naszej Gminy do świątecznych spacerów tropem konkursowych dekoracji. Zdjęcia prac umieścimy także w wydarzeniu “Zaczaruj Nałęczów na Święta!”. 

Regulamin Konkursu "Zaczaruj Nałęczów na Święta"

Wyszukiwarka