tel NOK 815 014 069 lub 785182734
nok@naleczow.pl
tel KINO 661 811 555
kinocisy@op.pl

 

Nałęczowski Ośrodek Kultury

Fundacja SADownia oraz Nałęczowski Ośrodek Kultury zapraszają na wirtualne podsumowanie projektu "Szuflada Pamięci. Nałęczów we wspomnieniach ocalanych od zapomnienia."

Planowane spotkanie w sali widowiskowej NOK-u nie mogło się odbyć z powodu pandemii i obostrzeń sanitarnych, ale zapraszamy Państwa do czytania i oglądania dotychczasowych materiałów zgromadzonych na naszej stronie: https://szufladapamieci.pl

Świadectwa wielu osób wspominających Nałęczów są pełne emocji, trudnych i pięknych przeżyć. Opowiadają ludzie pełni pasji, świadkowie historii. Te dzieje są fascynujące, niezwykłe i zwykłe. Z ich światem warto się spotkać,ponieważ pamięć jest przestrzenią wartości utrwalanych dla następnych pokoleń.

Dziękujemy wszystkim osobom, które chciały się z nami podzielić wspomnieniami. Zapraszamy także wszystkich, którym podoba się taka formuła.

Wszystko zaczęło się od spotkań w kręgu Klubu Seniora Jesienni Entuzjaści działającym przy NOK-u.

Ale to dopiero początek ocalania od zapomnienia tego pięknego świata. Formuła strony jest otwarta. Zapraszamy wszystkich chętnych do współtworzenia naszej wspomnieniowej witryny!

https://szufladapamieci.pl

 

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Nałęczów w ramach Rocznego Programu Współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie na 2020 r.

 

Wyszukiwarka