tel NOK 815 014 069 lub 785182734
nok@naleczow.pl
tel KINO 661 811 555
kinocisy@op.pl

 

Nałęczowski Ośrodek Kultury

NOK Nałęczów18 maja 2020r. to setna rocznica urodzin Jana Pawła II. A my już dziś zapraszamy wszystkich do uczczenia tego zacnego jubileuszu w możliwy obecnie sposób, a więc za pośrednictwem Internetu.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej fejsbukowej akcji #selfiezjp2.Z pewnością wielu z Was posiada w swoim domu pamiątkę związaną z Janem Pawłem II czy to w postaci obrazu, płaskorzeźby, albumu, książki lub osobistego zdjęcia z wizyty w Watykanie, na światowych dniach młodzieży, pielgrzymce do Polski itd. Zamieszczając w Internecie fotografię z posiadaną w domu pamiątką pokażemy całemu światu, że papież Polak jest obecny w naszych domach, naszych sercach i pamięci, że jesteśmy wdzięczni Bogu za Jego życie i pontyfikat.

Jako pierwsi ze swoich domów i nie tylko, selfie z Janem Pawłem II wykonaliśmy my: pracownicy Nałęczowskiego Ośrodka Kultury. Dołączcie do nas.
Załączając swoją fotkę nominujcie 3 kolejne osoby do podjęcia wyzwania.

Zapraszamy do wspólnej akcji. Do dzieła!!!!

Z kolei najmłodszym przedstawiamy dwa sympatyczne skarpeciaki Monę i Pabla, które zagościły w NOK aby w prosty i wesoły sposób przygotować papieską kremówkę - ulubione ciasto Jana Pawła II.

Życzymy smacznego i radosnego świętowania setnych urodzin papieża Polaka.

 

WIDEO - Jak Mona i Pablo przygotowują kremówkę papieską

NOK Nałęczów

 

 

 

 

 

 

 

 


Wyszukiwarka