tel NOK 815 014 069 lub 785182734
nok@naleczow.pl
tel KINO 661 811 555
kinocisy@op.pl

 

Nałęczowski Ośrodek Kultury

NOK NałęczówJuż w najbliższą niedzielę 24 listopada 2019 r. zapraszamy do Nałęczowskiego Ośrodka Kultury na Ogólnopolską Akcję Charytatywną Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę.

Pamiętajmy, że w tym dniu nie zbieramy pieniędzy - akcję można wesprzeć przynosząc do NOK-u produkty spożywcze, słodycze lub środki czystości.

A my zapraszamy Państwa już dziś na aukcję „DAR SERCA”! Będzie można wylicytować wiele ciekawych przedmiotów i nie tylko - są vouchery na romantyczne kolacje, pizzę, zaproszenie do Day SPA Atrium (które obejmuje peeling ciała, masaż, obiad, kręgle, nielimitowany dostęp do kąpieliska wodnego Atrium), voucher na lot balonem, przepiękne rękodzieło przekazane przez nałęczowskich artystów, obrazy, grafiki, kosze upominkowe dla dzieci i dorosłych. Dla fanów programu TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO mamy dwie 2-osobowe wejściówki do studia Polsat-u na nagranie programu.

Artykuły zebrane podczas niedzielnej akcji zostaną przekazane do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Nałęczowie i rozdysponowane wśród potrzebujących rodzin z terenu Gminy Nałęczów.

Dla Państwa wystąpi ACOUSTIC TRIO - Tomasz Olejnicki, Piotr Szewczenko i Daniel Rutkowski, Kapela Nałęczowska oraz dzieci z Przedszkola im. A. Żeromskiego w Nałęczowie.

Za hojność serc darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Startujemy o godzinie 10.00 – zapraszamy! Podzielmy się tym, co mamy!!

 

Przedmioty przeznaczone do licytacji

Wyszukiwarka