tel NOK 815 014 069 lub 785182734
nok@naleczow.pl
tel KINO 661 811 555
kinocisy@op.pl

 

Nałęczowski Ośrodek Kultury

NOK NałęczówW dniach 2-7 VII b.r. w pięknym Nessebarze w słonecznej Bułgarii odbywał się  V Międzynarodowy Festiwal „NESEBAR – WYSPA SZTUKI”. Polskę, a tym samym naszą gminę reprezentowały nasze młode mieszkanki i tancerki grup tańca współczesnego: Flex oraz Chochliki.

Był to wspaniały czas, w którym dzieci zarówno odpoczywały jak i prezentowały swoje umiejętności w koncertach konkursowych na przepięknej scenie starożytnego amfiteatru. Uczestniczki stanęły w szranki z tancerzami z Bułgarii, Mołdawii, Białorusi, Rosji, Ukrainy, Rumunii i Armenii.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że młodzież z naszej gminy wytańczyła grupowo dwa III miejsca a także zostały wyróżnione nasze solistki oraz duet:
Oliwia Piech – III miejsce
Natalia Jakubczyk – III miejsce oraz
duet Lena Stachyra i Karina Pawłowska - IVmiejsce.

Gratulujemy wszystkim naszym tancerkom oraz ich instruktorce p. Emilii Osińskiej-Marczak.
Dziękujemy za opiekę nad naszą młodzieżą, którą przez cały czas trwania Festiwalu, sprawowała z ramienia Rządu RP Pani Konsul Lidia Pietrzyk Wangelowa.

 

Wyszukiwarka