tel NOK 815 014 069 lub 785182734
nok@naleczow.pl
tel KINO 661 811 555
kinocisy@op.pl

 

Nałęczowski Ośrodek Kultury

ŚPIEW ROZRYWKOWY
MAŁGOSIA SZPUNAR - wokalistka, trener wokalny, juror wielu konkursów muzycznych. Absolwentka wokalistyki Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa. Studia ukończyła z wyróżnieniem.
Chórzystka oraz koordynator zespołu HEAVEN UP. Wieloletnia chórzystka zespołu GOSPEL RAIN, z którym nagrała płytę „N” oraz "Ogień".
Wzięła również udział w nagraniu płyty „Zamyślenia” Ireny Santor oraz dwóch singli Budki Suflera: „Tylko dla orłów,, „Stąd do gwiazd” a także piosenki „Leć muzyczko” Golec uOrkiestra.
Wzięła udział w koncertach telewizyjnych takich jak: „Top of The Top Sopot Festival – 50 lecie zespołu The Beatles”, „Nie lękajcie się iść pod prąd”, „Jasnogórskie kolędowanie z Polsatem, „Śpiew Murów 44”, „Golec uOrkiestra w Bukowinie Tatrzańskiej”.
Wraz z chórem GOSPEL RAIN & zespołem GOLEC uORKIESTRA miała możliwość zaśpiewania podczas spotkania Papieża Franciszka z Wolontariuszami ŚDM w Tauron Arenie w Krakowie w 2016r.
Na przełomie 2016/2017r wraz z GOSPEL RAIN miała możliwość wzięcia udziału w zimowej trasie kolędowej GOLEC uORKIESTRA "Świąteczna AtmaSfera" organizowanej przez ATMA. Koncerty odbywały się w sześciu największych arenach widowiskowych w Polsce.

GITARA KLASYCZNA / AKUSTYCZNA / ELEKTRYCZNA
PIOTR SZEWCZENKO - wybitny gitarzysta z niesamowitą wrażliwością muzyczną. Muzyk wywodzący się z Warszawy, obecnie mieszkający w Nałęczowie. Uczestniczył w wielu projektach sesyjnych, teatralnych, koncertowych, z zespołem DAAB, Edytą Bartosiewicz i innych. Nagrał płytę z Przemysławem Gintrowskim. Oprócz grania koncertów świetnie sprawdza się jako nauczyciel gitary.

PIANINO / AKORDEON
PIOTR WRONA - grał w różnych formacjach oraz występował solo m.in. w Londyńskich klubach, Norwegii, Belgii, Niemczech, Francji oraz Stanach Zjednoczonych.Głównie zajmuje się muzyką improwizowaną, ale nie tylko - dobrze czuje się w muzyce pop, funky oraz klasycznej.

GITARA BASOWA / KONTRABAS
TOMASZ OLEJNICKI - Związany z Lublinem, Montrealem, a obecnie z Nałęczowem. Karierę muzyczną zaczął od zespołu BAJM. Następnie z grał z Danutą Błażejczyk, I zespołem PRO-KONTRA. W Montrealu nagrał płytę HOT CARGO ze znakomitym gitarzystą Orhanem Demir.
Prowadził chóry w kościele Polskim i Protestanckim. Grał w rozpoznawalnych zespołach Quebec-u (Corona, Deja Vu). Po powrocie do Polski utworzył z Piotrem Wroną zespół Ocieplenie Globalne.
Aranżował i uczestniczył w nagraniu płyty Jarka Kozidraka w Bydgoszczy.

Wyszukiwarka