tel NOK 815 014 069
nok@naleczow.pl
tel KINO 661 811 555
kinocisy@op.pl

Nałęczowski Ośrodek Kultury

TANIEC NOWOCZESNY
Instruktor:
Kinga Tomaszewska


Plan Zajęć:
wtorki i czwartki:
16:00 - 16:45
(gr. młodsza 4-6 lat)
16:50 - 17:35
(gr. średnia 7-8 lat)
17:45 - 18:30
(gr. starsza 9-10 lat)

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież na zajęcia z tańca nowoczesnego do zespołu ISKRA i ISKIERKA, który na co dzień trenuje w Nałęczowskim Ośrodku Kultury przy ul. Lipowej.

Taniec nowoczesny to wybuchowa mieszanka różnych stylów tanecznych. Na pełnych energii zajęciach tancerze będą mieli okazję poznać elementy takich tańców jak: hip hop, disco dance, freestyle, elementy tańca klasycznego i towarzyskiego oraz poprawią swoją sprawność fizyczną dzięki układom zumby.

Zajęcia z tańca nowoczesnego dają możliwość wszechstronnego rozwoju. Kształtują poczucie rytmu, pozwalają lepiej poczuć możliwości swojego ciała, poprawiają koordynację.
Oferujemy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania, stwarzając naszym młodym tancerzom możliwość ciągłego rozwoju tanecznego i rozwijania swojej pasji bez względu na wiek i doświadczenie taneczne. Celem naszych zajęć jest zainteresowanie uczestników różnorodnymi technikami i pokazanie ich odmian. W choreografiach tworzonych do najpopularniejszych utworów muzyki każdy znajdzie coś dla siebie.
W okresie wiosenno-letnim zespół bierze udział w różnego rodzaju turniejach tanecznych między innymi  w Łęcznej, Puławach, Jastkowie czy Nałęczowie.